Naše služby

graficky-design-ilustrace

Grafický Design

Vytvoříme logo, vizuální styl nebo kompletní corporate identity pro váš produkt, projekt nebo společnost, tak aby grafika odpovídala vašemu záměru a pomohla vašemu projektu prorazit mezi konkurencí. Navrhneme layouty vašich plakátů, letáků, pozvánek, vizitek či materiálů pro mailing. Pracujeme s aktuálními verzemi grafických softwarů firmy Adobe na počítačích Apple.

dtp-ilustrace

DTP

Zabýváme se sazbou a zlomem všech druhů tiskovin: prospektů, časopisů, knih včetně složitých katalogů. Zpracujeme vaše fotografie, zhotovíme barevné korekce, ořezy a montáže. Vytvoříme ilustrace, infografiku, piktogramy, tabulky a grafy. Finální pre-press pro tiskárny. Pro naše klienty zajišťujeme jazykové korektury, překlady a finální dohled v tiskárně.

vyroba-ilustrace

Výroba

Vše, co pro vás graficky navrhneme, jsme schopni také vyrobit. Spolupracujeme s předními ofestovými i malonákladovými tiskárnami, výrobci z oblasti signmakingu a POS materiálů. Zajistíme výrobu etiket, roll upů, potisk bantexů a plastů i speciální technologie jako je sítotisk, termotisk a ražba. Hotové produkty dodáme na vaši adresu.

web-design-ilustrace

Tvorba webů

Vytvoříme design pro váš nový web, texty a základní SEO. Navržený web jsme schopni samozřejmě i realizovat, včetně zakoupení domény a webhostingu. Dodáváme redakční systémy, eshopy i aplikace pro rozesílání newsletterů. Zajišťujeme dloudobou analýzu a optimalizaci vašeho webu.

fotografovani-ilustrace

Fotografování

Profesionálně nafotíme vaše zaměstnance, produkty, interiéry i exteriéry. Zajšťujeme reportážní fotografii vašich firemních či osobních událostí. Máme dlouholetou zkušenost s digitální úpravou fotografií pro všechny tiskové technologie.

video-ilustrace

Zpracování videa

Zpracujeme videomateriál dle vašich představ. Vytvoříme pro vás scénář, zajistíme produkci, natáčení, zvuk, střih, animaci, kódování, dabing a titulky. Dodáme k vašemu videu originální hudbu. Výrobíme finální kopie DVD lisováním nebo vypalováním a opatříme je graficky zpracovaným obalem.

 

 

Máte-li zájem o jakoukoli z výše uvedených služeb, neváhejte nás kontaktovat a nezávazně nás požádejte o vytvoření kalkulace.

    Vaše jméno (vyžadováno)

    Váš email (vyžadováno)

    Předmět

    Vaše zpráva