O nás

 

Jana-300x300

Jana Kobylinská

Jsem koučka, moderátorka, lektorka.

Dvanáct let vedu semináře, workshopy a školení zaměřená nejen na odborné dovednosti, ale především na osobnostní růst jednotlivců i týmů.

Slyšet mě můžete v Českém rozhlasu Brno, zažít společně se mnou seminář či workshop nebo individuální práci v poradně.

Specializuji se na práci s hlasem a projevem, verbální i neverbální komunikaci a další soft skills.

Baví mě práce s hereckou akcí, kde čerpám ze své praxe. Herectví jsem vystudovala, hrála jsem nejen v divadlech: Národní divadlo Brno, Horácké divadlo Jihlava, divadlo Husa na provázku, divadlo Večerní Brno, Jihočeské divadlo, ale také ve filmech a televizních inscenacích – např. pohádky O zakletém hadovi nebo Sedm jednou ranou.

Mou silnou stránku jsou mediální tréninky.

Mám zkušenosti z dlouholeté práce v médiích – 14 let za mikrofonem v rádiích a moderování např. Dobrého rána z Brna pro TV Nova.

Svůj život si nedovedu představit bez osobnostního rozvoje.

Od roku 1998 studuji praktickou sebezkušenostní životní filozofii Principy života ®. V rámci tohoto originálního českého vzdělávacího systému stále procházím i koučovacím výcvikem. Jsem držitelkou tekajenské licence Principy života ®, pořádám semináře a vedu i osobní poradnu.

Důležitá je pro mě podpora při osobnostní proměně, ať už jí procházíme společně na některém ze seminářů nebo individuálně na koučinkových sezeních.